Vaikiškas elektrinis keturratis Can-Am Renegade 180W 4x4 mėlynas
Kód: L-13583Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas keturiais varikliais, kurių bendra galia 180W ir plačiais EVA putų ratais. Keturratis lengvai įveikia įvairius reljefus, neasfaltuotus paviršius ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, Radijas ir Bluetooth. Keturratis Can-Am turi priekinį ir galinį apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 30 kg.
Vaikui leidžiama visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Nuotolinis valdymas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Transporto priemonės ilgis: 108 cm
- Transporto priemonės plotis: 64 cm
- Aukštis: 70 cm
- Svoris: 17 kg
- Greitis: 3 - 8 km/h
- Ratai: 32 x 11 cm
- Sėdynė: 39 x 14 cm
- maksimalus svoris 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamoji trukmė: iki 60 min
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3, USB, Radijas, Bluetooth
- Priekinis ir galinis apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Greitis: 1x į priekį, 1x atgal
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905323218239 |
| Spalva: | Černá, Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Can-Am |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 1 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 104 x 57 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 64 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 70 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
