Vaikiškas elektrinis keturratis Madman raudonas
Kód: L-9060Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis su galingu elektriniu varikliu, gelio baterija ir turtinga įranga. V interjere išsiskiria ekologiškos odos sėdynė ir muzikos pultas su įėjimais MP3 ir USB. Keturratis turi iš anksto įrašytas melodijas ir skleidžia variklio garsus užvedant. Jis aprūpintas priekiniais LED žibintais.
Valdymas labai paprastas - tereikia paspausti dujų pedalą ir keturratis sklandžiai pajudės. Nuleidus koją nuo dujų pedalo, automatiškai sustos. Vaikiškas elektrinis keturratis skirtas vaikams, kurių svoris iki 30 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Ratų skersmuo: 29 cm
- Ratų plotis: 15 cm
- važiavimas visomis kryptimis
- Sėdynės ilgis: 32 cm
- Sėdynės plotis: 16 cm
- Automobilio ilgis: 98 cm
- Transporto priemonės plotis: 61 cm
- Transporto priemonės aukštis: 72 cm
- Transporto priemonės svoris: 16 kg
- Maksimalus svoris: 30 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Sėdynė iš juodos ekologiškos odos
- Galiniai amortizatoriai
- Priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB
- Variklio garsai paleidžiant
- iš anksto įrašytos melodijos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204750516 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 98 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 86 x 61 x 48 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 61 cm |
| Sėdynės plotis: | 16 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 72 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
