Vaikiškas elektrinis keturratis XMX mėlynas
Kód: L-6570Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis XMX mažiesiems yra tinkamo dydžio vaikams, kuriems apie 1,5 metų. Važinėjimas keturratuku yra labai paprastas, jis valdomas mygtuku ant vairo. Pradžia ir sustojimas yra sklandūs.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 1x35W
- 6V 7Ah baterija
- - važiavimas į priekį ir atgal
- Išmatavimai 72 x 40 x 46 cm
- Svoris 4,6 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
Įranga:
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Patogiai suformuota sėdynė
- Kėbulo spalva: mėlyna
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275995524 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 6V 7Ah |
| variklis: | 1x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Variklio galia: | 35W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
