Vaikiškas elektrinis keturratis McLaren Racing MCL 35 oranžinis
Kód: R-PA.JL212.POMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas keturiais varikliais, kurių bendra galia 140W ir plačiais EVA putų ratais. Keturratis lengvai įveikia įvairias reljefas, neasfaltuotą paviršių ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, AUX ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Keturratis turi priekinį LED apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 30 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x35W
- Baterija: 12V 10Ah
- Transporto priemonės ilgis: 109 cm
- Transporto priemonės plotis: 69 cm
- Transporto priemonės aukštis: 75 cm
- Svoris: 18,9 kg
- Ratai: 31 x 14 cm
- Sėdynė: 43 x 22 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Muzikos pultas: MP3, USB, AUX
- Klaksonas, iš anksto įrašytos melodijos, variklio užvedimo garsas
- Priekinis LED apšvietimas
- Eko odos sėdynė
- Greitis: 1x į priekį, 1x atgal
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941258 |
| Spalva: | Černá, oranžinė |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | McLaren |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz, Taip |
| Ilgis: | 109 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 18,9 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 1 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 98 x 65 x 51 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 69 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 75 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
