Vaikiškas elektrinis keturratis Can-Am Outlander ATV raudonas
Kód: R-PA.DK-CA005.2.4GHZ.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas keturiais varikliais, kurių bendra galia 180W ir plačiais EVA putų ratais. Keturratis lengvai įveikia įvairius reljefus, neasfaltuotus paviršius ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, Radijas, AUX, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. ATV keturratis turi priekinį ir galinį apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 50 kg.
Keturratis yra aprūpintas nuotolinio valdymo pultu su 2,4 GHz dažniu. Valdiklis leidžia valdyti transporto priemonę visomis kryptimis, reguliuoti greitį ir yra aprūpintas saugos mygtuku STOP, kuris nedelsiant deaktyvuoja visas funkcijas. Saugumą taip pat užtikrina saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Kintamas variklis 2 arba 4 ratams
- Svoris: 24 kg
- Maksimalus svoris: 50 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės ilgis: 108 cm
- Transporto priemonės plotis: 68 cm
- Transporto priemonės aukštis: 68 cm
- Kola: 32 x 13 cm
- Sėdynė: 47 x 23 x 19 cm
- Pakuotė: 112 x 60 x 46 cm
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Muzikos pultas: MP3, USB, Radijas, Bluetooth, AUX
- Klaksonas, variklio užvedimo garsas
- iš anksto įrašytos melodijos
- įkrovimo indikatorius
- Priekinis ir galinis apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Saugos diržai
- 2 greičiai (į priekį, atgal)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5903864982688 |
| Spalva: | Černá, Červená |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Can-Am |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 32 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 24 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 112 x 60 x 46 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 68 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
