Vaikiškas elektrinis keturratis GTS1155 žalias
Kód: L-19942Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis turi 35W galingumą ir plačius EVA putų ratus. Įrangą sudaro muzikos pultas. Keturratis yra su priekiniais žibintais ir jo maksimali apkrova yra iki 20 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 35W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Transporto priemonės ilgis: 69 cm
- Transporto priemonės plotis: 40 cm
- Transporto priemonės aukštis: 43,5 cm
- Svoris: 5 kg
- Greitis: 1,5 - 2 km/h
- Maksimalus svoris: 20 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamoji trukmė: iki 60 min
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- muzikinis pultas
- Priekinis apšvietimas
- Plastikinė sėdynė
Be nuotolinio valdymo.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5905991013631 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| variklis: | 35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 69 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 20 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 1 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 65 x 34 x 30 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 2, 1 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 40 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 35W |
| Aukštis: | 43,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
