Vaikiškas elektrinis keturratis Little Monster raudonas
Kód: L-5714Související produkty
Detailní popis produktu
Techniniai parametrai elektrinės keturračio Little Monster:
- variklis 1 x 35W
- akumuliatorius 1 x 6V 4Ah
- važiavimas į priekį
- transporto priemonės matmenys 70 x 39 x 43 cm
- greitis 2,5 - 3 km/h
- keturračio svoris 5 kg
- maksimali apkrova 30 kg
- įkrovimo laikas 8 valandos
- važiavimo laikas iki 1 valandos (priklauso nuo svorio ir reljefo)
Įranga elektrinio keturračio Little Monster:
- plastikiniai ratai su guminiu kraštu
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275993223 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 6V 4Ah |
| variklis: | 1x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Variklio galia: | 35W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
