Vaikiškas elektrinis keturratis XMX juodas
Kód: L-6568Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis XMX mažiesiems yra tinkamo dydžio vaikams, kuriems apie 1,5 metų. Važinėjimas keturratuku yra labai paprastas, jis valdomas mygtuku ant vairo. Pradžia ir sustojimas yra sklandūs.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 1x35W
- 6V 7Ah baterija
- - važiavimas į priekį ir atgal
- Išmatavimai 72 x 40 x 46 cm
- Svoris 4,6 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
Įranga:
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Patogiai suformuota sėdynė
- Kėbulo spalva: juoda
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275995500 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 6V 7Ah |
| variklis: | 1x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Variklio galia: | 35W |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
