Vaikiškas elektrinis keturratis Honda 250X TRX juodas
Kód: R-PA.H3.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
SPECIFIKACIJA:
- Galia 1x30W
- Baterija 6V 4,5 Ah
- Plastikiniai ratai 18x9 cm
- Pavarų dėžė į priekį
- priekiniai LED žibintai
- Sėdynė iš minkštos ekologiškos odos 30 x 12 cm
- signalas
- maksimalus svoris 25 kg
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Ilgis 64 cm
- Plotis 38 cm
- Aukštis 43 cm
- Transporto priemonės svoris 4,6 kg
- Pakuotės matmenys 63 x 35 x 28,5 cm
- Pakuotės svoris 5,65 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.H3.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Honda |
| variklis: | 1x30W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 18 cm |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 64 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 4,6 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai, Priekinė |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 63 x 35 x 28,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 38 cm |
| Sėdynės plotis: | 12 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x1 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 30W |
| Aukštis: | 43 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
