Elektrinė keturračio S615 24V rožinė
Kód: L-19516Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinė keturračio su keturiais varikliais, bendra galia 320W, turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Keturračio varomas akumuliatoriumi, kurio talpa 24V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 59 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su USB, Bluetooth ir radiju.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 4x80W
- Galia: 320W
- Greitis: 3-8 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 59 kg
- Svoris: 20 kg
- Vozikio matmenys: 113 x 66 x 72 cm
Transporto priemonės įranga:
- Priekinis LED apšvietimas
- Garso pultas su USB, Bluetooth ir radiju
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
- Stabdys automatiškai atleidžiamas paleidus akseleratoriaus pedalą
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5905991008910 |
| Spalva: | Černá, Růžová |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x80W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 113 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 59 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 107 x 57 x 48 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 320W |
| Aukštis: | 72 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
