Vaikiškas elektrinis keturratis AMS raudonas
Kód: L-2035Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis skirtas vaikams nuo 3 metų. Turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama iš karto po to, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Keturratis siūlo iš anksto įrašytas melodijas ir signalą ant vairo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Važiavimas į priekį ir atgal
- Transporto priemonės matmenys 90 x 63 x 63 cm
- Ratų skersmuo 25 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 20 kg
- Įkrovimo laikas 8-10 valandų
- Važinėjimo trukmė apie 1,5 valandos
Įranga:
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Iš anksto įrašyta muzika ant vairo
- signalas
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808150091 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Bluetooth: | Ne |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 63 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 63 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
