Vaikiškas elektrinis keturratis ATV su pulteliu, EVA ratai raudoni
Kód: R-BDM0906.2.4GHZ.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis vaikams yra puikus būdas supažindinti vaikus su motorinių transporto priemonių pasauliu. Elektriniai keturraciai siūlo daug pramogų tiek šeimos pasivaikščiojimų metu, tiek leidžiant laiką sode. Vaikas, važinėdamas, išmoks vairuoti ir tobulins motorinius įgūdžius. Keturratis važiuoja į priekį ir atgal, taip pat turi greičio didinimo galimybę. Ratukai yra minkšti EVA. Sėdynė yra labai patogi, ergonomiškai suformuota, todėl vaikas mielai vėl sės prie keturratio vairo. Vaiko saugumą užtikrina automatinė stabdžių funkcija, kuri automatiškai aktyvuojama atleidus akseleratoriaus pedalą. Jūs taip pat galite stebėti vaiką naudodami nuotolinį valdymą. Be to, keturratis turi LED apšvietimą. Keturratis yra sertifikuotas Europos CE saugos ženklu ir yra tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Savybės ir funkcijos:
- 2.4GHz nuotolinis pultas
- vienvietė sėdynė
- MP3 grotuvas su USB įvestimi
- MP3 įvestis iš USB
- 4 amortizatoriai
- FM radijas
- putų ratai
- 2 priekiniai žibintai
- 2 galiniai žibintai, kurie įsižiebia įjungus keturračius
- apšviesta prietaisų skydelis
- baterijos įkrovimo indikacija
- keturračių komplekte taip pat yra el. baterija ir įkroviklis
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- vietų skaičius: 1
- baterija: 1x12V 7AH
- elektrinės baterijos įkrovimo laikas: 8 - 10 val
- minimalus važiavimo laikas: 1 - 2 val. (priklauso nuo važiavimo būdo ir reljefo)
- variklis: 2x45 W
- greičio pavaros: 2 į priekį + 1 atgal
- greitis (km/h): 2,5 - 6 km/h
- maksimalus pakilimas: 10%
- maksimalus svoris: 30 kg
- tinkamas reljefas: Kietas ir minkštas (žolė)
- transporto priemonės matmenys (Il x A x P): 100x74x65 cm
- ratų skersmuo: 34 cm
- sėdynės ilgis: 22 cm
- garantija: 24 mėnesiai
- sertifikacija: CE sertifikatas, atitinka ES direktyvas
- pakuotės matmenys: 109x65x41 cm
- pakuotės svoris: 25Kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BDM0906.2.4GHZ.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Kolio dydis: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 102 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 20,3 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 109 x 65 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 21 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 73 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
