Vaikiškas elektrinis keturratis ATV XL raudonas
Kód: R-PA.BDM0909.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis ATV XL turi 12V 10Ah talpos bateriją ir keturis variklius, kurių galia yra 45W, tai reiškia, kad keturratis turi 4x4 paviršiaus pavarą. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir sėdynė, pagaminta iš ekologiškos odos.
Keturratis jus sužavės savo įranga, tokia kaip priekiniai LED žibintai ir muzikos pultas, kuris turi MP3, SD kortelės, AUX ir USB įėjimus, FM radiją, Bluetooth ir mygtukus su iš anksto įrašytomis melodijomis bei signaliniu garsiniu signalu. Keturratis turi priekinį ir galinį smūgių amortizatorių. Pradėjus veikti, išgirsite variklio garsus.
Techniniai parametrai:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 10Ah
- Keturratės transporto priemonės ilgis: 116 cm
- Keturratės pločio: 78 cm
- Keturratės aukštis: 81 cm
- Krovumas: 40 kg
- Svoris: 28,5 kg
- Sėdynės ilgis: 36 cm
- Sėdynės plotis: 21 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 29 cm
- Ratų matmenys: 34 x 14 cm
- Saugojimo erdvė: 43 x 20 cm
Keturratės savybės:
- EVA putų ratai
- Priekiniai ir galiniai smūgio amortizatoriai
- Sustiprinti galiniai ir priekiniai spyruoklės
- Lėtas startas
- Važiuoklės: priekinė/galinė ir greita/lėta
- Juoda sėdynė iš ekologiškos odos
- Krovinių vieta automobilio gale
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas su iš anksto grojamomis melodijomis ir įėjimais MP3, AUX, USB, SD kortelei ir FM radijui
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BDM0909.CR |
| Spalva: | Černá, Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 36 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3, Rádio |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 116 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 28,8 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 40 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 117 x 72,5 x 42,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 78 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 81 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
