Vaikiška elektrinė keturračio su pulteliu ir pripučiamais ratais juoda
Kód: L-4116Související produkty
Detailní popis produktu
Bendri pasivažinėjimai su vaikų elektriniu keturračiu suteiks daug pramogų ne tik jaunam vairuotojui, bet ir tėvams. Elektrinis keturratis pagamintas kruopščiai, atidžiai stebint kiekvieną detalę.
Puikią kelionę lydės garso efektai muzikiniame panele, galite pasirinkti iš įvairių įėjimų - USB, Mikro SD, MP3. Patogumą važiuojant užtikrina pripučiamos padangos, kurios prisitaiko ne tik prie tvirtų paviršių. Vaikas įsitaisys patogiai suformuotame sėdynėje, pagamintoje iš minkštos ekologiškos odos.
Dėl vaiko saugumo galite nesijaudinti. Keturratis turi vieną akseleratoriaus pedalą, o paspaudus pedalą keturratis lėtai sustoja, be "trūkčiojimo", taip pat labai sklandžiai pradeda judėti.
Techniniai elektrinės keturračio parametrai:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai
- matmenys 100 x 65 x 74 cm
- greitis 3-5 km/h
- keturračio svoris 20 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- važiavimo trukmė iki 1 valandos
- automatinis sustojimas, atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo
- Spalva: Juoda
- CE sertifikavimas, 3+
Vaikų elektrinio keturračio įranga:
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- guminiai pripučiami ratai
- Nuotolinis valdymas 2.4G, 3 greičiai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- muzikos panelis - USB, Mikro SD, MP3 įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581103 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 100 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Ratų skersmuo: | 31 cm |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 74 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
