Vaikų dirbtuvės su įrankiais 3v1
Kód: L-4829Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų kūrybinė dirbtuvė 3v1 susideda iš didelio stalo su šoninėmis lentynomis, kuriose galima laikyti pakuotėje esančius įrankius. Įrankius taip pat galima laikyti lagamine. Žaislas skatins vaikų koordinacijos, loginio mąstymo ir kūrybiškumo vystymąsi. Žaislas turi tris išdėstymo galimybes - dirbtuvė, vežimėlis ir ratukai.
- Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.
Pakuotės turinys:
- Įrankių dėžė
- Įrankiai - pjūklas, atsuktuvas, plaktukas, replės ir raktas
- Įrankiai meistrams - plokštės, varžtai ir veržlės
- Stalo ir vežimėlio konstrukcija
Išmatavimai:
- Krepšys: 18 x 28 x 22 cm
- Dirbtuvės: 62 x 46 x 38 cm
- Ratai: 33 x 50 x 28 cm
- Vežimėlis: 60 x 28 x 32 cm
- Pakuotė: 60 x 41 x 15,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški įrankiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625586573 |
| Spalva: | Černá, geltona, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 60 cm |
| Svoris: | 4 kg |
| Pakuotės turinys: | Įrankių dėžė |
| Plotis: | 28 cm |
| Įrankių tipas: | Vaikiški įrankiai 3v1, pjaustyklė, plaktukas, žnyplės, Suktuvas, Raktas |
| Aukštis: | 32 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
