Sraigtinis ekskavatorius su garsais
Kód: R-ZAU.LM8011-YZ-1Související produkty
Detailní popis produktu
Kūrybinis konstruktorius susideda iš 28 dalių. Surinkite ekskavatorių naudodami akumuliatorinį gręžtuvą arba rankinį atsuktuvą - jie yra pakuotėje. Įdėjus gręžtuvo elementą į ekskavatorių, ekskavatorius gali judėti.
Pakuotėje yra:
- dalių, skirtų ekskavatoriaus surinkimui
- Gręžtuvas
- 2 x grąžto antgalis
- naudojimo instrukcija
Išmatavimai:
- bageris po surinkimo 29 x 16 x 11 cm
- gręžtuvas 19 x 14 cm
- atsuktuvas 16 x 3,5 x 4 cm
- pakuotė 33 x 20 x 13,5 cm
Reikalingos baterijos 4 x AA. CE sertifikatas. Skirta vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstruktorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZAU.LM8011-YZ-1 |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | bageris |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Sukamasis |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 29 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Pakuotės turinys: | naudojimo instrukcija, Konstrukciniai blokai |
| Sunkumas: | Pro začátečníky |
| Reikalingos baterijos: | 4 x AA, 3 x AA |
| Priedai: | Gręžtuvas, Suktuvas |
| Rozměry balení: | 33 x 20 x 13,5 cm |
| Plotis: | 11 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Su gręžtuvu, Zvukové efekty |
| Aukštis: | 16 cm |
| Dalių skaičius: | 28 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
