Magic Tracks šviečianti automobilių trasa 166 dalių
Kód: R-ZKT.7735Související produkty
Detailní popis produktu
Šviečianti automobilių trasa su automobiliukais užtikrins kiekvienam vaikui daug pramogų. Automobilių trasa, kurią galima sukurti pagal savo koncepciją ir idėją. Rinkinio elementai lengvai surenkami ir išardomi, todėl vaikui nekils problemų su jų konstrukcija. Automobiliukas turi šviesos efektus ir integruotą muzikos panelę.
- Trasa maitinama dviem AAA baterijomis, o kiekviena mašinėlė maitinama 2 AAA baterijomis.
- Baterijos nėra komplekte.
pakuotės turinys:
- 166 trasos elementų
- 2 mašinėlės
Išmatavimai:
- Trasa 144 x 63 x 32 cm
- Automobilis: 9,5 x 5 x 5 cm
- Pakuotė: 52 x 36 x 8 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZKT.7735 |
| Spalva: | Červená, geltona, Žalia, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Magijos trasos |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 114 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,3 kg |
| Reikalingos baterijos: | AAA |
| Priedai: | mašinėlės |
| Rozměry balení: | 52 x 36 x 8 cm |
| Plotis: | 63 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Švytintis, Formavimo |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 32 cm |
| Dalių skaičius: | 166 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
