Nuotoliniu būdu valdomas R/C 4x4 Buggy Enzone 45 km/h mėlynas
Kód: L-8418Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis pagamintas 1:18 masteliu, todėl atrodo neįtikėtinai realistiškai. Rinkinyje yra patogus ir tikslus valdiklis. Bevielis nuotolinis valdymas priima 2,4GHz dažnį, todėl galite lenktyniauti didesnėje grupėje be tarpusavio trikdžių.
Nuotolinis valdymas leidžia valdyti greitį ir krypties pokyčius. Mygtukai užtikrina lengvą važiavimo valdymą. Didžiausias privalumas yra greitis, kurį pasiekia iki 45 km/h! Ratams suteikta nepriklausoma pakaba ir sumažinti amortizatoriai, kas užtikrina geresnį sukibimą su keliu.
SPECIFIKACIJA:
- Spalva: mėlyna
- Medžiaga: metalas, elektroninės dalys, guma, plastikas
- masto: 1:18
- Galia: 4x4
- Baterijos: 7,4V 1200 mAh
- Frekvencija: 2,4GHz
- Važiuojamo laiko trukmė: 18 minučių
- Įkrovimo laikas: 2 valandos
- Reikalingos baterijos: 3 x 1,5V AA (nėra komplekte)
- Nuotolinio valdymo diapazonas: 80 metrų
- Ratų atstumas: 12 cm
- Ratų skersmuo: 6 cm
- Greitis: 45 km/h
Rinkinys apima:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis
- Nuotolinis valdymas
- Baterija 7,4V
Išmatavimai:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis 28 x 19 x 12 cm
- Nuotolinis valdymas 15 x 7 x 20 cm
- Pakuotės matmenys: 31 x 20 x 21 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802458077 |
| Spalva: | Černá, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | Bugina |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 28 cm |
| Įkrovimo laikas: | 120 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 80 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1,1 kg |
| Maks. greitis: | 45 km/h |
| Mastelis: | 1:18 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Greitis (Min. - Max.): | 45 |
| Plotis: | 12 cm |
| Savybės: | 4x4 |
| Aukštis: | 19 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
