Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R/C BMW i8 Rastar 1:24 baltas
Kód: R-ZRC.48400.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas modelis žinomos prekės ženklo RASTAR, pagamintas su maksimaliu dėmesiu. Transporto priemonė pagaminta iš aukštos kokybės ABS plastiko ir pačių geriausių mechaninių komponentų.
SPECIFIKACIJA:
- važiavimas visomis kryptimis
- guminiai ratai
- amortizatoriai
- Važiuojamosios krypties reguliavimo mechanizmas
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- masto 1:24
- Nuotolinio valdymo dažnis 27/40 MHz
- Produkto sertifikacija CE / EN71 / RoHs
- Nuotolinio valdymo pultui reikalingos 2x AA baterijos (nėra komplekte)
- Automobilis R/C 3x AA (nėra komplekte)
- Transporto priemonės matmenys 19 x 9 x 5,5 cm
- Pakuotės matmenys 38,5 x 12 x 10 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.48400.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | sportinis automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 19 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Frekvencija: | 27 MHz |
| Svoris: | 0,7 kg |
| Mastelis: | 1:24 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 5 x AA |
| Plotis: | 9 cm |
| Aukštis: | 9 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RASTAR je celosvětově známá značka specializující se na výrobu dálkově ovládaných modelů, licencovaných autíček, motorek a realistických replik vozidel. Značka vznikla v roce 2000 a díky důrazu na kvalitu, detailní zpracování a oficiální licence předních automobilových značek si rychle získala popularitu mezi dětmi i sběrateli.
V nabídce RASTAR najdete širokou škálu produktů – od RC modelů sportovních vozů značek jako Ferrari, Lamborghini, BMW nebo Audi, přes modely v měřítku 1:14 a 1:24, až po sběratelské exponáty s autentickými detaily. Každý model je navržen s důrazem na realistický vzhled, kvalitní materiály a jednoduché ovládání, díky čemuž si zábavu užijí děti i dospělí.
RASTAR propojuje svět techniky, designu a herní zábavy – nabízí tak ideální kombinaci pro malé nadšence do aut i vášnivé fanoušky automobilového světa. Díky oficiálním licencím a preciznímu zpracování patří mezi nejžádanější značky RC modelů a autíček na trhu.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
