Nuotoliniu būdu valdomas BMW Z4 Roadster R/C 1:14 raudonas
Kód: L-4673Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas BMW Z4 Roadster raudonos spalvos yra autentiška 1:14 mastelio kopija. Automobilis juda visomis kryptimis, sukasi ir stabdo naudojant nuotolinį valdymą. Transporto priemonės šviesos įsijungia važiuojant.
Automobilio durys atsidaro rankiniu būdu. Nuotolinio valdymo pultas turi apie dešimt metrų nuotolį ir, skirtingai nei infraraudonųjų spindulių nuotoliniai valdymo pultai, jį galima be problemų naudoti lauke tiesioginėje saulės šviesoje.
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis:
- Prekės ženklas BMW
- spalva: raudona
- Mastelis: 1:14
- Maksimalus greitis 8 km
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- šviesos
- Durų atidarymas
Išmatavimai:
- Automobilis 30 x 13 x 8,5 cm
- Pakuotė 43 x 25 x 18 cm
- Svoris su pakuote 1 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Automobilis, Kabriolet |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 30 cm |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 12 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,85 kg |
| Maks. greitis: | 8 km/h |
| Mastelis: | 1:14 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Plotis: | 8,5 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 13 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RASTAR je celosvětově známá značka specializující se na výrobu dálkově ovládaných modelů, licencovaných autíček, motorek a realistických replik vozidel. Značka vznikla v roce 2000 a díky důrazu na kvalitu, detailní zpracování a oficiální licence předních automobilových značek si rychle získala popularitu mezi dětmi i sběrateli.
V nabídce RASTAR najdete širokou škálu produktů – od RC modelů sportovních vozů značek jako Ferrari, Lamborghini, BMW nebo Audi, přes modely v měřítku 1:14 a 1:24, až po sběratelské exponáty s autentickými detaily. Každý model je navržen s důrazem na realistický vzhled, kvalitní materiály a jednoduché ovládání, díky čemuž si zábavu užijí děti i dospělí.
RASTAR propojuje svět techniky, designu a herní zábavy – nabízí tak ideální kombinaci pro malé nadšence do aut i vášnivé fanoušky automobilového světa. Díky oficiálním licencím a preciznímu zpracování patří mezi nejžádanější značky RC modelů a autíček na trhu.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
