Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Beetle 1:18 žalias 2,4G
Kód: L-6657Související produkty
Detailní popis produktu
Ieškote tobulos dovanos sūnui gimtadienio proga? Žaislų ministras siūlo šį unikalų nuotolinio valdymo automobiliuką!
Nuotoliniu būdu valdomas Beetle visureigis, kuris gali įveikti bet kokią kliūtį. Jis puikiai veikia tiek ant asfalto, tiek ant nelygių akmenų ar miško augalijos. Minkšti, guminiai automobilio ratai užtikrina didelį sukibimą su įvairiomis dangomis, o dideli smūgių amortizatoriai leidžia įveikti sudėtingas kliūtis.
Nuotoliniu būdu valdomas Beetle pagamintas 1:18 masteliu, todėl atrodo neįtikėtinai tikroviškai. Nuotoliniu būdu valdomas automobilis padės tinkamai vystyti įgūdžius, tokius kaip vairavimas, dėmesio sutelkimas ir rankų įgūdžių lavinimas. Dideli ratai ir smūgius sugeriančios amortizatoriai yra tik keletas šio automobilio privalumų.
Rinkinys apima patogų pultelį, todėl jei kada nors vairavote profesionalų automobilį, žinote, kad šio tipo pultas leidžia maksimaliai mėgautis važiavimu. Belaidis pultas, kuris yra rinkinyje, veikia 2,4 GHz dažniu. Kita privalumas yra šviesos efektai.
Rinkinys apima:
- R/C automobiliukas
- nuotolinis valdymas
Visureigis R/C veikimui reikalingos 4 "AA" 1.5 V baterijos, o nuotolinio valdymo pultui reikia 2 "AA" 1.5 V baterijų (nėra komplekte). Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
Transporto priemonės matmenys: 27 cm x 16.5 cm x 14 cm
Pakuotės matmenys: a36 cm x 20.5 cm x 19 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275994657 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | Terénní auto |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 27 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 2 kg |
| Mastelis: | 1:18 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 4 x AA, 2 x AA |
| Plotis: | 16,5 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 14 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
