Vaikiškas pianinas su cimbalais ir kamuoliukais
Kód: L-12664Související produkty
Detailní popis produktu
Cimbalas turi 6 spalvingų mygtukų, kuriuos vaikas spaudžia pirštu arba muša lazdele, todėl instrumentas skleidžia malonų garsą, stimuliuojantį klausą. Ant ksilofo plokščių yra raidės ir tada skaičiai, kuriuos įsidėmėjęs galima naudoti kuriant savo muzikinius kūrinius, todėl jūsų vaikas taps kūrybingesnis.
Gyvos spalvos ir tekstūra 3 kamuoliukų stimuliuoja lytėjimą ir regėjimą, suteikdamos džiaugsmą iš naujos žaidimo patirties. Kamuoliukai mušami plaktuku, kad iš instrumentų išsiskirtų garsai. Kai jie yra viduje, jie šauna iš šonų ir skatina tolesnį žaidimą.
Išmatavimai:
- Cymbalai: 25 cm x 17 cm x 12 cm
- Kamuoliukas: 10 cm x 7 cm x 3 cm
- Kamuoliuko skersmuo: 4 cm
- Pakuotė: 28 cm x 18 cm x 12 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų pianinai |
|---|---|
| EAN: | 5905214977023 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 25 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Rozměry balení: | 28 x 18 x 12 cm |
| Plotis: | 17 cm |
| Aukštis: | 12 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | Cimbal, ksilofonas |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
