Interaktyvus baltojo vienaragio pianinas
Kód: L-11711Související produkty
Detailní popis produktu
Interaktyvus pianinas mažiausiems vaikams, kuris idealiai tinka jų pirmam kontaktui su muzika. Įvairios melodijos skatina vaiko susidomėjimą muzika. Vaikai pažįsta pasaulį aplink save visais pojūčiais stebėdami, klausdami ir liesdami. Vaikai žaisdami su šia žaislu tobulina savo rankų ir motorinius įgūdžius.
Žaislo funkcijos:
- Turi tris žaidimo galimybes
- Šviesos efektai: įspėjimo signalai
- Garsumo didinimo ir mažinimo galimybė
- Pianinas nuo 1 iki 8
- 8 transporto priemonių garsų, iš kurių kiekvienas atkartoja grafiką ant mygtuko
- 8 skirtingų linksmų melodijų
- 4 gyvūnų garsai: antis, šuo, karvė, dramblio
Išmatavimai:
- Žaislai: 20 cm x 17 cm x 4 cm
- Pakuotė: 24 cm x 22 cm x 5 cm
Tinka vaikams nuo 12 mėnesių.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų pianinai |
|---|---|
| EAN: | 5905214973698 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 20 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Gyvūno tipas: | vienaragis |
| Rozměry balení: | 24 x 22 x 5 cm |
| Plotis: | 17 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 4 cm |
| Klavišų skaičius: | 8 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
