Rožinė lėlių vežimėlis
Kód: J-ZA4545 ROSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Mielas, lengvas lėlių vežimėlis, meškiukams ir pliušiniams žaislams patiks beveik kiekvienam vaikui. Puikiai tinka vaikui, kuris mėgsta rūpintis savo lėlėmis ir meškiukais ir reikia tinkamos įrangos, kad galėtų juos išvesti pasivaikščioti. Vežimėlis buvo pagamintas atkreipiant dėmesį į mažiausias detales, todėl juo patogu važiuoti, o lėlė keliauja saugiai. Konstrukcija yra lengva ir saugi.
Įranga:
- Pagamintas iš tvirtų medžiagų
- Sulankstomas
- Patogios rankenos
- Dvigubi ratukai
IŠMATAVIMAI:
- Aukštis iki rankenos: 54 cm
- Plotis: 27 cm
- Ilgis: 36 cm
- Sėdynė: 14,5 x 22 x 27 cm (h x w x d)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių vežimėliai |
|---|---|
| EAN: | 5905258521701 |
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 36 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Maks. lėlės aukštis: | 35 cm |
| Pakuotės turinys: | Kočárek |
| Kiekis vnt: | 4 |
| Rozměry balení: | 64 x 13 x 12 cm |
| Plotis: | 27 cm |
| Tipas: | Lėlėms skirta lovelė |
| Lėlių vežimėlio tipas: | Sportovní |
| Aukštis: | 54 cm |
| Rankenos aukštis: | 54 cm |
| Lėlių priedų tipas: | Vežimėlis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
