Lėlėms skirta lovytė Alice rožinė su gėlėmis
Kód: L-7702Související produkty
Detailní popis produktu
Lėlių lovelė yra gražus žaidimų priedas, kuris patiks kiekvienai mergaitei. Lėlė dabar turės savo kampelį ir vietą, kur gali pailsėti. Dėl tinklinių šonų lovelės mergaitė gali stebėti, kas vyksta su lėle, ir prižiūrėti ją. Rėmas pagamintas iš aliuminio su rožiniais plastikiniais sujungimais. Rinkinį sudaro antklodė ir pagalvėlė. Visa lovelė ir elementai yra juodi su rožiniais taškeliais. Lovelę lengva sulankstyti ir supakuoti į nešiojamąją maišelį, todėl ją visada galite pasiimti su savimi. Į lovelę telpa apie 40 cm dydžio lėlė.
Rinkinį sudaro:
- Antklodė
- Pagalvė
- Vaikiška lovytė
- praktinė kuprinė
Vaiko lovelės matmenys:
- Išoriniai lovelės matmenys: 52,5 cm x 30,5 cm x 32 cm
- Vidiniai matmenys: 43 cm x 24 cm x 26 cm
- Užvalkalo matmenys: 31 cm x 24 cm
- Pagalvės matmenys: 24 cm x 17,5 cm
- Pakuotės matmenys: 32,5 cm x 10 cm x 9 cm
Lėlėms skirta lovytė yra žaislas, skirtas mergaitėms nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlytėms skirtos lovytės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802452921 |
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 52,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Gylis: | 30,5 cm |
| Maks. lėlės aukštis: | 40 cm |
| Rozměry balení: | 32,5 x 10 x 9 cm |
| Tipas: | <b>Lėlėms skirta lovelė</b> |
| Lėlės lovelės tipas: | Postýlka |
| Aukštis: | 32 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
