Elektrinis automobilis Mercedes G63 AMG Raudona
Kód: L-3900Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis su Mercedes licencija. Puikus kompanionas praleisti laiką sode ar šeimos pasivaikščiojimams. Vaikas jame patirs daug pramogų. Tai taip pat taikoma ir tėvams, dėka nuotolinio valdymo galimybės. Automobilis turi minkštus EVA ratus, kurie yra tylūs ir tinka įvairiems paviršiams. Vaiko saugumą užtikrina saugos diržai ir automatinis stabdys. Automobilis tinka vaikams nuo 3 metų.
TECHNINIAI DUOMENYS
Variklis: 2x45W
Akumuliatorius: 1x12V4,5Ah
Pavarų dėžė: Automatinė,
Transporto priemonės matmenys: 105 cm x 55 cm x 33 cm
Greitis: 3-5 km / h
Svoris: 16kg
Maks. apkrova: 30 kg
Įkrovimo laikas: 8 valandos
Veikimo laikas: 1-2 valandos
Stabdys: Automatinis, atleidus akseleratoriaus pedalą, avarinis sustojimas su nuotolinio valdymo pultu (P)
Įranga
Saugumo diržai: ✓
Durų atidarymas: ✓
Raktai: ✕
Sėdynė: Minkšta oda
Ratukai: Minkštas EVA
Nuotolinio valdymo pultas: 2,4G,
Šviesos: priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
Garso sistema: MP3 įvestis, melodijos ir vairo signalas, USB, SD, FM radijas
Perskaitykite mūsų tinklaraštį - Mercedes Benz G63 elektrinių automobilių palyginimas ir apžvalga.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808158912 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | BOX 3 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 105 x 55 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 55 cm |
| Sėdynės plotis: | 35 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 52 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Elektrické autíčko Mercedes G63 AMG Návod montáže
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
