Vaikiška ginklas su taikiniu pilka
Kód: L-6782Související produkty
Detailní popis produktu
Pistoletas yra žaislas, kurio kiekvienas mažas berniukas nori turėti savo kolekcijoje. Žaisdamas vaikas ne tik lavina savo vaizduotę, bet ir motoriką bei vikrumą.
Vaikiška ginklas su putų šoviniais tikrai užims jaunus berniukus ilgoms valandoms ir taip pat leis jiems surengti daugybę įdomių žaidimų. Lengvas ginklo valdymas, tereikia įdėti šovinį, paspausti mygtuką, spustelėti gaiduką ir viskas!
Vaikiškas automatas leidžia saugiai žaisti, turi putplasčio šovinius, pagamintus iš sertifikuotos medžiagos. Žaislo konstrukcija primena tikrą ginklą, tačiau yra saugi, neturi aštrių galų ir elementų.
Rinkinį sudaro:
- Vaikiška ginklas
- 14 putų šovinių
- taikinys
- akiniai
- Magių dėklas
Išmatavimai:
- Vaikiška ginklas: 59 cm x 20 cm x 8,5 cm
- Putų šovinys: 7 cm
- Taikinys: skersmuo 17 cm
- Akiniai: 16,5 cm
- Pakuotė: 60 cm x 32 cm x 9 cm
Žaislas skirtas vaikams nuo 8 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275996941 |
| Spalva: | Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 59 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Svoris: | 0,75 kg |
| Priedai: | taikinys, Šoviniai, apsauginiai akiniai |
| Rozměry balení: | 60 x 32 x 9 cm |
| Plotis: | 8,5 cm |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
