Elektrinis automobilis Volkswagen ID BUZZ mėlynas
Kód: R-PA.HL718.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Volkswagen ID BUZZ su varikliu, kurio bendra galia 45W negali trūkti jokioje vaikų garaže. Automobilis varomas akumuliatoriumi, kurio talpa 12V/10Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 25 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, Bluetooth ir USB.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V/10Ah
- Variklis: 45W
- Krovumas: 25 kg
- Svoris: 16 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 103 x 59 x 46 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 20 x 37 x 29 cm
- Ratai: 18 x 6 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3 ir Bluetooth
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864987157 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V/10Ah |
| variklis: | 45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 103 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry: | 103 x 59 x 46 cm |
| Plotis: | 59 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Volkswagen ID BUZZ |
| USB įvestis: | Taip |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
