Elektrinis automobilis Toyota Land Cruiser PRADO mėlynas
Kód: R-PA.2155.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota Land Cruiser PRADO atvyksta ant putplasčio EVA ratų, kurie važiuojant nesukelia triukšmo. Automobilis yra aprūpintas patogia ekologinės odos sėdyne su 3 taškų saugos diržais.
Transporto priemonė turi sklandų startą ir lėtą sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x20W, 2x35W
- Baterija: 12V 7Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4Ghz
- Pavarų dėžė: 2x į priekį, 2x atgal
- Ratų skersmuo ir plotis: 24 x 9 cm
- Vienos sėdynės matmenys: 19 x 35 x 21 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Pakuotės matmenys: 99 cm x 56 cm x 30 cm
- Transporto priemonės ilgis: 95 cm
- Transporto priemonės plotis: 57 cm
- Transporto priemonės aukštis: 56 cm
- Transporto priemonės svoris: 17,6 kg
- Maksimalus svoris: 30 kg
Įranga:
- Dviejų vietų automobiliukas
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Putų Eva ratai
- Priekiniai LED žibintai, reflektoriai
- Muzikos pultas: USB įvestis, Radijas
- iš anksto įrašytos melodijos
- signalas
- Variklio užvedimo garsas
- Juodos ekologiškos odos sėdynė
- Bagažo skyrius
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983487 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Toyota |
| variklis: | 20W, 35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 95 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 17,6 kg |
| muzikinis pultas: | USB įvestis, Radijas |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Nuotolinio valdymo pultas, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry balení: | 99x56x30 cm |
| Plotis: | 57 cm |
| USB įvestis: | Taip |
| Aukštis: | 56 cm |
| Garantija: | 2 metai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
