Elektrinis automobilis Toyota Hilux rožinis
Kód: R-PA.DK-HL860.DISTSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Toyota Hilux turi 12V 14Ah talpos bateriją ir keturis variklius, kurių galia 45W, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4 paviršiaus pavarą. Automobilio privalumas yra tas, kad jis turi kintamą pavarą, tai reiškia, kad galite perjungti tarp dviejų ir keturių ratų pavaros. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir ekologiškos odos sėdynė su saugos diržais.
Vaikui važiavimą tikrai palengvins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, SD kortelės įėjimais, USB ir AUX. Maksimalus automobilio svoris yra 35 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą, atsidarančias duris ir galinius smūgių amortizatorius. Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 14Ah
- Galia: 180W
- Variklis: 4x45W
- Trakcija: 4x4 arba 2x2
- Maksimalus svoris: 35 kg
- Automobilio matmenys: 130 x 86 x 68 cm
- Pakuotės matmenys: 134 x 75 x 45 cm
- Galinis saugojimo plotas: 49 x 23 x20 cm
- Saugojimo vieta po kapotu: 46 x 23 x 22 cm
- Ratų skersmuo: 30 cm
Savybės:
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- Saugos diržai
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Ekologinės odos sėdynė
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Klaksonas ir integruotos melodijos
- Muzikos pultas su Bluetooth, MP3, SD kortele ir USB įvestimi
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.DK-HL860.ROZ |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | Toyota Hilux |
| Licencija - prekės ženklas: | Toyota |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 28 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 130 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 134 x 75 x 45 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 86 cm |
| Sėdynės plotis: | 46 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2, 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 68 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
