Elektrinis automobilis Toyota FJ Cruiser 4x4 180W raudonas
Kód: L-15763Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota FJ Cruiser yra skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg. Jis turi keturis variklius su bendra galia 180W ir kartu su putų EVA ratais gali važiuoti įvairiomis dangomis. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos.
Automobilio įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai, muzikos pultas su USB įvestimi, MP3 ir Bluetooth bei iš anksto įrašytomis melodijomis.
Nuotolinio valdymo pultas su dažniu 2,4GHz yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Pavarų dėžė į priekį, atgal
- Transporto priemonės svoris: 17 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Greitis: 3-5 km/h
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamo laiko trukmė: iki 1 valandos
- Transporto matmenys: ilgis 98 cm, plotis 65 cm, aukštis 70 cm
- Pakuotės matmenys: 99 x 56 x 30 cm
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Putų EVA ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Muzikos pultas: USB, MP3, Bluetooth
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 98 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 99 x 56 x 30 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 70 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
