Elektrinis automobilis BBH-718A mėlynas
Kód: L-4780Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis yra puikus pasirinkimas sportinių automobilių entuziastams. Jis turi stilingą išorę su priekiniais LED žibintais ir apšviesta prietaisų skydeliu.
Interjeras yra įrengtas patogia sėdyne iš minkštos ekologiškos odos ir muzikos pultu su įėjimais USB, MP3 ir SD. Automobilis turi putplasčio EVA ratus.
Vaikui leidžiama savarankiškai valdyti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Nuotolinis valdymas yra aprūpintas mygtukais, keičiančiais važiavimo kryptį, greitį ir saugos Stop mygtuką, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Greitis: 3-5 km/h
- Krovumas: 25 kg
- Važiuojamoji trukmė: iki 1 valandos
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Stabdys: automatinis, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus pedalo
- Svoris: 12 kg
- Transporto priemonės matmenys: 110 x 62 x 45 cm
Įranga:
- EVA ratai
- Sėdynė iš EKO odos
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- priekiniai LED žibintai
- Apšviesta prietaisų skydelis
- Muzikos pultas: MP3, USB ir SD
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625584456 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 12 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 56 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
