Elektrinis automobilis Range Rover SUV Lift raudonas
Kód: R-PA.DK-RR998.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Range Rover SUV Lift turi galingą akumuliatorių su talpa 12V 14Ah ir keturis variklius su galia 35W, tai reiškia, kad jis turi 4x4 paviršiaus pavarą. Automobilio privalumas yra tai, kad jis turi kintamą pavarą, todėl galima perjungti tarp 2x2 ir 4x4. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir ekologiškos odos sėdynė. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB ir Bluetooth. Automobilio keliamasis svoris yra 35 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą bei atveriamas duris, kurias galima užrakinti.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 4x35W
- Baterija: 12V 14Ah
- Pavaros tipas: 2x2/4x4
- Krovumas: 35 kg
- Transporto priemonės matmenys: 128 x 82 x 64 cm
- Sėdynės matmenys: 47 x 20 x 28 cm
- Transporto priemonės svoris: 26 kg
- Pakuotės matmenys: 134 x 72 x 38 cm
- Smūgio amortizatoriai: galiniai
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
SPECIFIKACIJA:
- signalas
- Putų Eva ratai
- Saugos diržai
- Atidaromos durys su užraktu
- Ekologinės odos sėdynė
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su MP3, USB ir Bluetooth
- Atidaroma priekinė variklio dangtis su saugojimo vieta
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.DK-RR998.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | Range Rover |
| Licencija - prekės ženklas: | Range Rover |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 28 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 128 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 134 x 72 x 38 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 82 cm |
| Sėdynės plotis: | 47 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2, 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
