Elektrinis automobilis Range Rover 24V LCD MP4 lakuotas pilkas
Kód: L-15828Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Range Rover atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp turtingo komplektacijos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su Bluetooth, USB ir MP4.
Elektrinis automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2 x 240W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Greitis: 3-8 km/h
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičiai
- Automobilio matmenys: 131 x 81 x 60 cm
- Maksimalus svoris: 35 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Garso pultas: USB įvestis, Bluetooth, MP4
- Atidaromos durys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905679073643 |
| Spalva: | Šedá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Modelis: | Range Rover |
| Licencija - prekės ženklas: | Range Rover |
| variklis: | 2x240W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, LCD |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 30 kg |
| muzikinis pultas: | MP4, USB įvestis, Variklio garsai, Signalas |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis, AUX laidas, Instrukcija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 480W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
