Elektrinis automobilis Mercedes GLC 63S 4x4 LCD dvivietis raudonas
Kód: R-XMX-608.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis prekės ženklu Mercedes licencijuotas Mercedes-Benz. Išpildykite savo vaiko svajonę ir nupirkite jam jo pirmąjį automobilį! Automobilis skirtas visiems vaikams nuo 3 metų, tačiau dėl nuotolinio valdymo juo gali vairuoti ir jaunesni vairuotojai.
Elektrinis automobilis yra visiškai saugus, turi saugos diržus, lėtą ir švelnų startą bei saugos mygtuką Stop nuotoliniame valdyme. Taip pat negalime pamiršti minkštų putų Eva ratų, kurie lengvai prisitaiko prie įvairių paviršių. Vaikiškas automobilis Mercedes-Benz turi patogiai formuotą sėdynę iš minkštos ekologiškos odos.
SPECIFIKACIJA:
- Variklis: 4x45W
- Pavaros tipas: Kintama 2 arba 4 ratų pavara (valdomas jungikliu)
- Baterijos: 2 x 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugaus sustabdymo mygtukas
- Kolos: EVA putų ratai, 29 x 11 cm
- Smūgių amortizatoriai: priekiniai, galiniai
- Laisvas bėgimas, lėtas startas
- Šviesos: LED priekinės ir galinės, jungiklis
Įranga:
- Garso pultas: Jutiklinis pultas MP4: filmai (FLV, Avi), MP3
- MicroSD atminties kortelė (prieš pirmą naudojimą, prašome kortelę suformatuoti), Mini Jack išvestis, USB
- Start: raktas
- Durų atidarymas: Taip + užraktas
- Sėdynė: Juoda ekologiška oda, saugos diržai
Išmatavimai:
- Transporto priemonės dydis: 136 cm x 79 cm x 61 cm
- Transporto priemonės svoris: 31,5 kg
- Pakuotė: 140 x 79 x 41 cm
- Pakuotės svoris: 37,8 kg
- Maksimalus svoris: 35 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.XMX-608.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | PAT |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, LCD displej |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 136 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 32 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 140 x 79 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 79 cm |
| Sėdynės plotis: | 50 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 61 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
