Elektrinis automobilis Mercedes G63 XXL 4x200W 24V MP4 juodas
Kód: L-19911Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes G63 XXL turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 2x24V 7Ah. Įrangą sudaro sėdynė, aptraukta eko oda, putų EVA ratai ir priekinis bei galinis LED apšvietimas. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 80 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įvestimi USB, MP3, MP4 ir s Bluetooth.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 2x24V 7Ah
- Variklis: 4x200W
- Galia: 800W
- Greitis: 3-8 km/h
- Trys greičiai
- Krovumas: 80 kg
- Svoris: 52 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 158 x 93 x 81 cm
- Pakuotė: 148 x 84 x 50 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Garso pultas su USB, MP3, MP4, Bluetooth
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Automatinis stabdys, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991013327 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x24V 7Ah |
| Modelis: | BOX 3 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes-Benz |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešlė, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Svoris: | 52 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| MP3: | Taip |
| MP4: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 148 x 84 x 50 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
