Elektrinis automobilis Mercedes G63 XXL 4x4 baltas
Kód: L-19906Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes G63 XXL negali trūkti jokioje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 14Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 80 kg. Važiuodamas vaikas tikrai bus sužavėtas muzikos pultu su įvestimi USB, MP3 ir su Bluetooth.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 12V 14Ah
- Variklis: 4 x 55W
- Galia: 220W
- Greitis: 3-8 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 80 kg
- Svoris: 47 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 158 x 93 x 81 cm
- Pakuotė: 148 x 84 x 50 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3 ir Bluetooth
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Sklandus startas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905991013273 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x55W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 158 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 47 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 148 x 84 x 50 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 93 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 220W |
| Aukštis: | 81 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
