Elektrinis automobilis Mercedes Benz Retro 540K 4x4 raudonas
Kód: R-PA.A200.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis licencijuojamos įmonės Mercedes Benz. Automobilis yra skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 100 kg. Jis turi keturis elektrinius variklius 35W ir kartu su EVA ratukais gali įveikti įvairias paviršiaus rūšis. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos.
Automobilio įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai, muzikos pultas su USB, SD, MP3 ir Bluetooth.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 4x35W
- Baterija: 12V 10Ah
- Transporto priemonės matmenys: 137 x 59 x 57 cm
- Transporto priemonės svoris: 21,6 kg
- Maksimalus svoris: 100 kg
- Sėdynės ilgis: 37 cm
- Sėdynės plotis: 18 cm
- Sėdynės aukštis: 14 cm
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Odinė sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: Bluetooth, USB įvestis, SD ir MP3
- Melodija ir signalas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.A200.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 137 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 21,6 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 130 x 59 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 59 cm |
| Sėdynės plotis: | 37 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 57 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
