Elektrinis automobilis Mercedes-Benz Maybach A100 lakuotas juodas
Kód: L-6438Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes-Benz Maybach A100 turi du galingus elektrinius variklius, putplasčio Eva ratus, kurie prisitaiko prie įvairių reljefo tipų. Automobilis tinka visiems vaikams iki 30 kg. Automobilio gale yra bagažo skyrius, kuriame galite saugoti savo lobius.
Automobilio interjeras yra gausiai įrengtas. Sėdynė yra minkšta, odinė ir siuvinėta. Muzikos pultas turi MP3, USB ir SD įėjimus. Kitas įrengimas yra priekiniai LED žibintai. Dėl nuotolinio valdymo pulto galite reguliuoti automobilio važiavimą, vairuoti gali vaikas arba jūs.
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- galia 2x45W
- Baterija 12V 4,5Ah
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičio režimai
- transporto priemonės matmenys 110 x 61 x 51 cm
- Greitis 5-7 km/h
- automobilio svoris 15 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- važiavimo trukmė iki 1 valandos
- automatinis stabdys, paspaudus akseleratoriaus pedalą
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Vaikų elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- priekiniai LED žibintai
- muzikos pultas - MP3 įvestis, USB, SD
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 109,5 x 59,5 x 32,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 61 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 51 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
