Elektrinis automobilis Mercedes-Benz CLS 350 rožinis
Kód: S-KL1666-PINKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Licencijuotas elektrinis automobilis Mercedes-Benz, viena žinomiausių prekių ženklų visame pasaulyje. Elektrinis automobilis turi du galingus elektrinius variklius 35W. Vaikiškas automobilis gali pasigirti garso ir šviesos efektais, tokiais kaip USB, SD, MP3 įvestis ar apšviesta prietaisų skydelis ir priekiniai bei galiniai LED žibintai.
Automobilio interjeras yra aptrauktas juoda spalva, atrodo labai realistiškai ir prabangiai. Elektrinio automobilio valdymas yra tikrai paprastas. Automobilį tereikia suporuoti su nuotolinio valdymo pultu, o tada tiesiog įjungti automobilį paspaudus mygtuką. Po suporavimo, jums nereikės vėl poruoti, automobilis bus suporuotas su nuotolinio valdymo pultu visą laiką. Automobilis dydžiu atitinka vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.
Dėl Jūsų vaiko saugumo galite nesijaudinti, juo pasirūpins saugos diržai ir saugos mygtukas Stop - nuotoliniame valdyme.
Techniniai elektrinio automobilio Mercedes-Benz parametrai:
- Galia 2x35W
- baterija 1x 12V 4.5 Ah
- matmenys 104 x 60 x 50 cm
- greitis 2-5 km/h
- automobilio svoris 11 kg
- maksimali automobilio apkrova 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys - nuėmus koją nuo akseleratoriaus pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto - iš karto išjungia mašinėlę (visas jos funkcijas)
Įranga elektrinio automobilio Mercedes-Benz:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Plastikinė sėdynė
- Plastikiniai ratai
- nuotolinis valdymas 2.4G, 3 pakopų greičio reguliavimas
- šviečiančios efektai - apšviesta prietaisų skydelis, priekiniai ir galiniai LED žibintai
- garso efektai - USB, SD, MP3 formatas - pavyzdžiui, savo muzikai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724000242 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 104 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 11 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 105 x 55 x 26 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 2 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 50 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Montáž elektrického autíčka Mercedes CLS 350 bílé
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
