Elektrinis automobilis Mercedes AMG SL63 24V 2x200W lakuotas geltonas
Kód: L-16878Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis žinomos markės Mercedes turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 24V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 35 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, Bluetooth ir radiju.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia dažniu 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 2x200W
- Galia: 400W
- Greitis: 3-8 km/h
- 3 greičiai
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 35 kg
- Svoris: 20 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 124,5 x 74,5 x 49,5 cm
- Pakuotė: 128 x 66 x 33 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Apšviesta prietaisų skydelis
- Muzikos pultas su USB, MP3, Bluetooth ir radiju
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- nuotolinis valdymas
- Lakuotas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905884454855 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 24V7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, Variklio garsai, Signalas, Radijas |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis, AUX laidas, Instrukcija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Taip |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
