Elektrinis automobilis Land Rapid Racer oranžinis
Kód: S-HL1638-ORANGESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis gali važiuoti į priekį ir atgal su 3 greičiais į priekį ir 3 greičiais atgal, dešinėn, kairėn. Automobilį galima valdyti ir per 2,4GHz nuotolinį valdymą. Automobiliukas taip pat yra aprūpintas nuotoliniu valdymu, kurio pagalba galite valdyti vaiko važiavimo kryptį ir saugumą. Automobiliukas lengvai įveikia nelygius, tvirtus ir netvirtus paviršius bei švelnius kalnelius su maksimaliu nuolydžiu 10%. Be to, automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą, saugos diržus, šoninius veidrodėlius ir vairo ar signalizacijos garsus. Prie automobilio galima prijungti Mini Jack kabelį, kuris yra komplekte, ir leisti MP3 failus. Taip pat galima prijungti USB kabelį. Garantinis laikotarpis 24 mėnesiai. Šis išskirtinis automobiliukas teiks džiaugsmą tiek vaikui, tiek tėvams. Produktas turi Europos CE sertifikatą. Tinkama amžiaus grupė nuo 1 iki 3 metų.
Automobilio savybės:
- sklandus startas
- nuotolinis valdymas 2.4GHz
- 2 galingi varikliai (30 W)
- 2 akumuliatoriai (6V 4,5AH)
- garsai vairo (melodijos, signalas)
- šoniniai veidrodėliai
- 2 galiniai amortizatoriai
- važiuoja į priekį ir atgal
- atidaromos durys
- priekiniai LED žibintai
- galiniai LED žibintai
- galimybė prijungti Mp3 (Mini Jack kabelis įtrauktas)
- garso lygio reguliavimas
- USB įvestis
- nuotolinis valdymas tėvams
- saugos diržai
- plastikiniai ratai
Techniniai automobilio parametrai:
- įkroviklis: 12V/1000mA
- nuotolinio valdymo baterija: 2xAAA (nėra komplekte)
- aukštis nuo žemės: 10 cm
- atstumas nuo sėdynės galo iki akseleratoriaus pedalo: 22 cm
- įkrovimo laikas: 8–10 val.
- transporto priemonės greitis: 3–6 km/h
- važiavimo laikas: 1–2 val.
- automobilio svoris: 12 Kg
- apkrova: 30 kg
- ilgis: 91 cm
- plotis: 60 cm
- aukštis: 48 cm
- ratų matmenys: 20x7 cm
- sėdynės matmenys: 30x16 cm (p, g)
- atlošo aukštis: 22 cm
- pakuotės svoris: 14,5 kg
- pakuotės matmenys: 93x54x37 cm
- CE sertifikatas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724000761 |
| Spalva: | oranžinė |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| Modelis: | Žemės greitas lenktynininkas |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 92 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 12 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 93 x 54 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
