Elektrinis Lamborghini XXL 24V A8803 automobilis baltas
Kód: L-13429Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Lamborghini XXL turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 24V 14Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 100 kg. Važiuodamas vaikas tikrai bus sužavėtas muzikos pultu su įvestimi USB, MP3 ir su Bluetooth.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 14Ah
- Variklis: 200W, bešepetėlinis variklis
- Galia: 200W
- Greitis: 6-13,8 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 100 kg
- Svoris: 76 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 176 x 108 x 63 cm
- Pakuotė: 173 x 97 x 52 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3 ir Bluetooth
- Išpūstos padangos
- Eko odos sėdynė
- Važiavimas į priekį ir atgal
- be nuotolinio valdymo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905323216693 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 24V 14Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 1x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Kotoučové brzdy |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 76 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 7, 8, 13, 14, 6, 9, 10, 11, 12 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 200W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
