Elektrinis automobilis Lamborghini Veneno 4x4 juodas
Kód: R-PA.XMX-615.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Veneno yra unikalus prabangos dizaino, našumo ir komforto derinys. Su keturiais varikliais, kurių galia 45W, ir dviem baterijomis 12V 7Ah, jis suteikia pakankamai galios greitam važiavimui pirmyn ir atgal dviem greičiais. Dėl „soft start“ funkcijos, startas yra sklandus ir saugus net mažesniems vaikams.
Minkšti EVA ratai ir galiniai amortizatoriai užtikrina tylų ir patogų važiavimą įvairiomis dangomis. Žinoma, yra nuotolinio valdymo pultas 2,4 GHz su trimis greičiais ir saugos STOP mygtuku, kuris suteikia tėvams visišką kontrolę virš važiavimo.
Automobilio interjeras siūlo patogią ekokožinę sėdynę }su saugos diržais. Vaikas gali mėgautis važiavimu su mėgstama muzika, dėka garso panelio su Bluetooth, MP3 grotuvu, FM radiju, USB įvestimi ir valdymu ant vairo. Taip pat yra išankstiniai melodijos, signalizacija ir realistiškas variklio garsas užvedant. Sportišką automobilio išvaizdą pabrėžia LED žibintai priekyje ir gale, apšviesta prietaisų skydelis ir atidaromos durys, kurios palengvina įlipimą. Išskirtinė funkcija yra sūpynės režimas, kuris suteikia atsipalaidavimo jausmą stovint.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Varikliai: 4 × 45W
- Baterijos: 2 × 12V 7Ah
- Greitis: 2 į priekį / 1 atgal
- Krovumas: 50 kg
- Transporto priemonės svoris: 22,3 kg
- Pakuotės svoris: 28,5 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonė: 138 × 76 × 52 cm (ilgis × plotis × aukštis)
- Pakuotė: 141 × 73 × 35,5 cm
- Šviesos aukštis: 10 cm
- Sėdynė: 49 × 20 × 25 cm (p × g × aukštis)
- Ratai: 27 × 9 cm
Įranga:
- Minkšti EVA ratai
- Galiniai amortizatoriai
- „Minkšto starto“ funkcija
- Sūpynės funkcija
- Atidaromos durys
- Saugos diržai
- Baterijos būklės indikatorius
- Funkciniai LED žibintai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- AUDIO pultas: Bluetooth, MP3, FM radijas, USB
- Variklio garsas paleidžiant, melodija ir signalas
- Pradėjimas mygtuku
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983159 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 138 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 22,3 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 141 x 73 x 35,5 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 76 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 52 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Garso pagreitis: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
