Elektrinis automobilis JH-102 2x24V 4x4 baltas
Kód: L-15835Související produkty
Detailní popis produktu
Dětské elektrické autíčko JH-102 přijíždí na měkkých pěnových EVA kolech, která jsou tichá a přizpůsobí se různým typům terénu. Dítě se posadí do pohodlně tvarované sedačky z ekologické kůže a o bezpečnost se postarají bezpečnostní pásy.
Tarp turtingo komplektacijos yra priekiniai LED žibintai ir muzikos pultas su Bluetooth ir USB bei MP3 įėjimais.
Elektrinis automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 90W
- Baterija: 2 x 24V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Greitis: 3,5-4 km/h
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičiai
- Automobilio matmenys: 165 x 91 x 93 cm
- Maksimalus svoris: 60 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, MP3, Bluetooth
- Atidaromos durys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905679073711 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x24V 7Ah |
| variklis: | 4x90W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, 4x4 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešlė, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 49 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, Variklio garsai, Signalas |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis, AUX laidas, Instrukcija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Rozměry balení: | 165 x 82 x 54 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 360W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
