Elektrinis automobilis FT-938 4x4 lakuotas mėlynas
Kód: L-15557Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp gausaus įrangos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su USB ir MP3 įvestimis.
Automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 greičiai
- Važiuojamoji trukmė: 1 valanda
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Greitis: 5 km/h
- Stabdys: Automatiškai nuėmus koją nuo pedalo
- Transporto priemonės ilgis: 128 cm
- Transporto priemonės plotis: 73 cm
- Aukštis: 80 cm
- - svoris: 18 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB ir MP3 įvestis
- Durų atidarymas
- nuotolinis valdymas
- Lakuotas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905679070185 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 21,6 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry: | 128 cm x 73 cm x 80 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
