Elektrinis automobilis FT-938 4x4 lakuotas juodas
Kód: L-15555Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis FT-938 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įvestimi USB ir MP3.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 4x45W
- Galia: 180W
- Greitis: 5 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 30 kg
- - svoris: 18 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 128 x 73 x 80 cm
- Pakuotė: 122 x 66 x 42 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- nuotolinis valdymas
- Lakuotas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905679070161 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry: | 128 x 73 x 80 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
