Elektrinis automobilis Ford Super Duty 4x4 raudonas
Kód: R-PA.SX2088.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis yra licencijuotas Ford prekės ženklas. Elektrinis automobilis Ford Super Duty turi keturis galingus elektrinius variklius 45W ir akumuliatorių 12V 14Ah. Patogią kelionę užtikrina dideli putų EVA ratai. Galiniai ratai yra dvigubi, todėl padeda automobiliui įveikti nelygumus ir neasfaltuotą paviršių.
Važiuoti tikrai malonu padės muzikos pultas su įėjimais MP3, AUX ir USB. Kiti muzikos priedai apima garsus ir signalą valdymo rate. Vaikas sėdės kokybiškoje ekologiškos odos kėdėje, todėl gaminant buvo atsižvelgta ir į gamtą, ir į saugumą, kadangi transporto priemonė yra aprūpinta saugos diržais. Transporto priemonės apkrova yra iki 60 kg.
Naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu, galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Automobilį galima valdyti tiek iš pulto, tiek naudojant akseleratorių. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Maksimalus svoris: 60 kg
- Nuotolinis valdymas: 2,4GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- 2 greičiai į priekį ir 1 greitis atgal
- Putų Eva ratai
- Odinė sėdynė
- Saugos diržai
Išmatavimai:
- Automobilio ilgis: 142 cm
- Automobilio plotis: 77 cm
- Automobilio aukštis: 76 cm
- Sėdynė: 48 x 20 x 25 cm
- Priekiniai ratai: 29 x 12 cm
- Dvigubi galiniai ratai: 29 x 7 cm
- Automobilio svoris: 39 kg
- Pakuotė: 142,5 x 73,5 x 45,5 cm
Įranga:
- Muzikos pultas: MP3, AUX ir USB įvestis
- Apšviestas priekinis stiklas
- Apšviestas automobilio dugnas
- Apšviestos prietaisų skydelio dalys
- Priekiniai LED žibintai
- Šviečiantys reflektoriai
- Klaksonas ant vairo
- Durų atidarymas
- Saugos diržai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX2088.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | RIKO |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 142 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 142,5 x 73,5 x 45,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Sėdynės plotis: | 48 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 76 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
