Elektrinis automobilis Ford Super Duty 4x4 raudonas
Kód: S-SX2088-REDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis yra licencijuotas Ford prekės ženklas. Elektrinis automobilis Ford Super Duty turi keturis galingus elektrinius variklius 45W ir akumuliatorių 12V 14Ah. Patogią kelionę užtikrina dideli putų EVA ratai. Galiniai ratai yra dvigubi, todėl padeda automobiliui įveikti nelygumus ir neasfaltuotą paviršių.
Važiuoti tikrai maloniau padės muzikos pultas su įėjimais MP3, AUX ir USB. Tarp kitos muzikos įrangos yra mygtukai su garsais ir signalizacija ant vairo. Vaikas sėdės kokybiško plastiko sėdynėje, todėl gaminant buvo atsižvelgta ir į gamtą, ir į saugumą, kadangi transporto priemonė yra aprūpinta saugos diržais. Transporto priemonės svoris yra iki 60 kg.
Naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu, galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Automobilį galima valdyti tiek iš pulto, tiek naudojant akseleratorių. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Maksimalus svoris: 60 kg
- Nuotolinis valdymas: 2,4GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- 2 greičiai į priekį ir 1 greitis atgal
- Putų Eva ratai
- Sėdynė iš EKO odos
- Saugos diržai
Išmatavimai:
- Automobilio ilgis: 142 cm
- Automobilio plotis: 77 cm
- Automobilio aukštis: 76 cm
- Sėdynė: 48 x 20 x 25 cm
- Priekiniai ratai: 29 x 12 cm
- Dvigubi galiniai ratai: 29 x 7 cm
- Automobilio svoris: 39 kg
- Pakuotė: 142,5 x 73,5 x 45,5 cm
Įranga:
- Muzikos pultas: MP3, AUX ir USB įvestis
- Apšviestas priekinis stiklas
- Apšviestas automobilio dugnas
- Apšviestos prietaisų skydelio dalys
- Priekiniai LED žibintai
- Šviečiantys reflektoriai
- Klaksonas ant vairo
- Durų atidarymas
- Saugos diržai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724001041 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | RIKO |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 142 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 142,5 x 73,5 x 45,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Sėdynės plotis: | 48 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 76 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Elektrické autíčko Ford Super Duty 4x4 červené
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
