Elektrinis automobilis Ford Mustang GT DRIFT baltas
Kód: L-8287Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis yra licencijuotas Ford prekės ženklas. Elektrinis automobilis Ford Mustang GT su dviem galingais elektriniais varikliais 45W ir dviem baterijomis 12V 17Ah. Patogią kelionę užtikrina ekologinės odos sėdynė. Automobilio privalumas yra driftavimo{12} funkcija, todėl automobilio galiniai ratai yra plastikiniai, o priekiniai pagaminti iš EVA putų.
Važiną tikrai pagerins muzikos pultas su įėjimais FM radijas, MP3, SD ir USB. Tarp kitos muzikos įrangos yra iš anksto įrašytos muzikos melodijos ir signalas ant vairo. Kuriant žaislą, daugiausia dėmesio buvo skirta vaiko saugumui, todėl automobiliukas turi saugos diržus. Transporto priemonės apkrova yra 30 kg.
Naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu, galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Automobilį galima valdyti tiek iš pulto, tiek naudojant akseleratorių. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x45W
- Baterija: 2x12V 7Ah
- Automobilio matmenys: 125 x 74 x 54 cm
- Automobilio svoris: 22 kg
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamoji trukmė: 1 - 2 valandos (priklauso nuo apkrovos ir reljefo tipo)
- Greitis: 5 - 8 km/h, 10-15 km/h
Įranga:
- Priekiniai EVA putų ratai, galiniai plastikiniai ratai - driftavimo funkcija
- Muzikos pultas: MP3, USB, SD ir FM radijo įvestis
- Ekologinės odos sėdynė
- Atidaromos durys
- Saugos diržai
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802456653 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Funkce driftování |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 125 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA, Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 22 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 127 x 65 x 36,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 5, 15, 7, 8, 13, 14, 6, 9, 10, 11, 12 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 74 cm |
| Sėdynės plotis: | 37 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
